Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

Piketā par Ukrainas teritorijas nedalāmību piedalās Saeimas deputāts

Опубліковано 2016-03-21

Lai atbalstītu Ukrainas teritorijas nedalāmību un protestētu pret agresiju starptautiskajās attiecībās, saulainajā svētdienas pēcpusdienā pie pieminekļa Jelgavas atbrīvotājiem notika pikets, kurā piedalījās Saeimas deputāts Edvīns Šņore un septiņi jelgavnieki, tostarp arī Ukrainas atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs Pēteris Miļūns un viņa vietniece Tatjana Lazda. 

Piketētāji turēja rokās plakātu, uz kura krievu valodā bija rakstīts: «Putins – 21. gadsimta Staļins.» Kaut arī piketa norises vietā bija samērā maz cilvēku, daži garāmgājēji iesaistījās diskusijā. Kāda vecāka sieviete izteica pārmetumus, kāpēc latvieši piketē par Ukrainu, nevis Latvijas problēmām. Turpretī kāds automašīnas vadītājs, braucot pa Zemgales prospektu, ar skaņas signālu dzīvespriecīgi sveicināja piketētājus.

Saeimas deputāts E.Šņore zz.lv teica, ka nav jau jābūt nezin cik masveidīgai akcijai, lai uzturētu Ukrainu atbalstošo garu. «Savulaik latviešu trimdas zemēs arī pret Latvijas okupāciju notika tikai nelieli piketi. Taču arī tie bija svarīgi sabiedriskākajai domai,» sacīja E.Šņore. Akcijas mērķis ir atgādināt sabiedrībai, ka 2014. gada 20. martā Krievijas Federācijas Valsts dome pieņēma lēmumu anektēt daļu Ukrainas teritorijas – Krimas pussalu.

http://zz.diena.lv/vietejas-zinas/jelgava/piketa-par-ukrainas-teritorijas-nedalamibu-piedalas-saeimas-deputats-foto-213865