Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

Підтримаймо ініціативу латиських волонтерів! Тільки всі разом -ми сильні.

Опубліковано 2016-12-14

Друзі, однодумці і просто не байдужі люди!

Підтримаймо ініціативу латиських волонтерів! Тільки всі разом -ми сильні. 

Звернення SOS palīdzība Ukrainas armijai

Друзі і однодумці!

Зрозуміло, що війна на Донбасі не завершиться в найближчі місяці.

Ми продовжуємо допомагати українським захисникам. Після нашого останнього візиту в Україну і розмов з хлопцями на фронті, ми поставили за мету купити і передати хлопцям на фронт тепловізор.. Придивіться: модель одна з новітніх , з серії Quantum HD. Це «очі» - вони допоможуть визначити ворога і в цілковитій темряві, і в тумані, в дощі. Це те, чого їм зараз найбільше не вистачає. «Ми готові в одній парі нових черевиків по перерві втрьох бігати, тільки б були« очі »вночі», - так говорять бійці. Коментарі зайві.

Ми можемо дати їм «очі»? Так, без сумніву! Ви вмієте здивувати! Всі разом ми повинні зібрати 2800 євро - ціна ОЧЕЙ.

Тепловізор , звичайно ж не буде єдиним, що ми повеземо в Україну через кілька місяців. Як завжди, ми з великою вдячністю приймемо будь-які пожертвування в матеріальному вигляді - одяг, предмети побуту, електроніку, медикаменти. Все, що може полегшити життя на передовій.

Biedrība SOS palīdzība Ukrainai
40008238761
 AS Swedbank: 
LV93HABA0551040192621

Paypal: help_UA_army@inbox.lv
Skrill: help_UA_army@inbox.lv

Sveicināti, visi grupas domubiedri un atbalstītāji! Uzsākam līdzekļu vākšanas akciju!
Tā kā karš Ukrainā, diemžēl, nerimstas, skaidrs, ka arī SOS Ukrainai turpina savu darbību. Un pēc pēdējā brauciena un sarunām ar karavīriem frontē par viņu vajadzībām, esam nolēmuši izvirzīt ambiciozu mērķi. Lielu, bet ļoti nepieciešamu – termo-kameras iegāde un tās nodošana ukraiņu karavīriem. Ir noskatīta viena no jaunākajām Quantum XD sērijas kamerām. Tā palīdzēs karavīriem noteikt ienaidnieku gan pilnīgā tumsā, miglā, lietū. Un tas ir tas, kas viņiem šobrīd ir tik ļoti nepieciešams. “Mēs esam trijatā gatavi uz maiņām vilkt vienu zābaku pāri, kā tik būtu “acis” naktī”, - tā paši karavīri. Es domāju, ka komentāri lieki.
Vai mēs to varam? Jā. Nešaubos. Jūs protiet pārsteigt! Pa visiem kopā mums ir jāsavāc 2800 euro – kameras cena. Šobrīd mums šim mērķim jau ir 290 eiro no Raimonda, Māras, Jāņa, Tatjanas, Māra, Baibas, Dzintras, Viļņa, Mārtiņa un Latvijas ukraiņu kongresa, paldies!!
Un protams, termo-kamera nebūs vienīgais, ko cerēsim aizvest uz Ukrainu pēc dažiem mēnešiem. Tāpat, ar vislielāko pateicību pieņemsim jebkādus mantiskus ziedojumus kā līdz šim. Viss, kas var noderēt karavīriem – drēbes, sadzīves priekšmeti, elektronika, medikamenti.