Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

В Латвії виступить український квартет «Asturia».

Опубліковано 2015-09-13

В Латвії виступить український квартет «Asturia».

Про квартет та його учасниць читати тут: http://asturia.ua/about/

Septembrī ar trīs koncertiem Latvijā uzstāsies Ukrainas elektrisko stīgu kvartets «Asturia» informē koncertu organizatori. Kā stāsta organizatori, 25. septembrī koncerts norisināsies Ventspils teātra namā «Jūras vārti», 26. septembrī - Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē, bet 29. septembrī - Lielajā Ģildē, Rīgā. Koncertos tiks atskaņoti pasaulē iecienīti klasiskie skaņdarbi un populāras mūsdienu dziesmas jaunā skanējumā.
Šarmanto kvartetu «Asturia» jau novērtējuši daudzu valstu klausītāji, un šoruden augstāko muzikālo izglītību Ukrainas Nacionālajā Pētera Čaikovska mūzikas akadēmijā ieguvušās mūziķes uzstāsies arī Latvijā, iepazīstinot skatītājus ar savu neparasto programmu.
Mūsdienīgo elektroinstrumentu tembru saspēle, krāšņie kostīmi, horeogrāfija, gaismu šovs koncertu pārvērtīs aizraujošā izrādē, bet slaveno dziesmu un skaņdarbu versijas ikvienu pārsteigs ar unikālo skanējumu.
Biļetes uz koncertu Rīgā iespējams iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs, bet uz koncertiem Ventspilī un Liepājā - «Biļešu servisa» tirdzniecības tīklā.