Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

Stop Putin’s war in Ukraine.5

Опубліковано 2018-01-08

22. janvārī plkst. 16:00
Rīgā Antonijas ielā 2
(iepretī Krievijas vēstniecībai)

Eiropas, Austrālijas, ASV, Kanādas ukraiņu kopienas organizē kārtējo vispasaules protesta akciju pret Krievijas agresiju Ukrainā “Stop Putin’s war in Ukraine”.

Akcijas galvenais mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību Krievijas agresijai Ukrainā, parādīt to, cik svarīga ir vienotība un solidaritāte ar Ukrainu veicinātu visu ķīlnieku  atbrīvošanu, kurus nelikumīgi tur apliecinājumā Krievijā un Krimā (tostarp Ukrainas pilsoņus – kara un civilgūstekņus), saskaņā ar 12.02.2015. Minskas vienošanās 6. pantu, kā arī aicināt pasaules valstu valdību un starptautisko organizāciju līderus boikotēt 2018. gada FIFA Pasaules kausu futbolā, kas notiks Krievijā no 2018. gada 14. jūnija līdz 15. jūlijam.

 Mēs aicinām atteikties no došanās uz Pasaules kausa futbolā finālturnīru Krievijas Federācijā, kas ir valsts agresors, kas nelikumīgi ir okupējusi Krimas pussalu un jau ceturto gadu rupji ignorē starptautisko tiesisko kārtību, nenogurstoši  veicot bruņotas karadarbības Ukrainas austrumos un rupji pārkāpjot ukraiņu un krimas tatāru cilvēktiesības, tādējādi parādot savu solidaritāti Ukrainas tautai, kas aizstāv savas valsts teritoriālo integritāti un aptur krievijas agresijas virzīšanos uz rietumiem.  

Mēs, ukraiņi, nebeidzam cīnīties par mūsu tautiešiem, kuri, pat atrodoties nebrīvē, no ieslodzījuma vietām turpina cīnīties pret Krievijas tiesu sistēmas negodīgumu un melīgo Kremļa propagandu visā pasaulē.

Aicinām visus, kam nav vienaldzīgs Ukrainas liktenis piedalīties mūsu akcijā  #StopPutinsWarInUkraine, lai pasaule sadzirdētu: NĒ civiliedzīvotāju slepkavībām Ukrainas austrumos.