Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

Латвійське Огре-українському Чернігову

Опубліковано 2015-09-06

Ми з тобою, Україно!-під такою назвою в латвійському містечку Огре 4 вересня відбувся благодійний концерт на підтримку  поранених чернігівського шпиталю.

А напередодні-школярі Огре та Огрського краю організували благодійні акціїі  і  збирали пожертву для дітей Чернігівщини.

Vakar Ogres estrādē līdz vēlam, vēlam vakaram virmoja mīlestība un labestība, jo , pulcējot vairākus tūkstošus cilvēku, izskanēja labdarības koncerts "Mēs ar Tevi , Ukraina!"

Ogres Novada pašvaldība un Ogres Kultūras centra Jauniešu koris saka lielu un sirds dziļu paldies brīnišķīgajiem mūziķiem, īpaši Ralfam Eilandam un Viņa enerģijas pilnajai mammai un menedžerei Daiga Eilande, paldies koncerta vadītājam Mārim Grigalim, Ukrainas vēstniecībai, atbalstītājiem, Ogres Valsts ģimnāzijas un Ogres 1. vidusskolas pašpārvalžu jauniešiem, burbuļu meitenēm Renāte Burova un Santa Sukaruka un , protams, vislielākais paldies visiem koncerta apmeklētājiem un humānās palīdzības ziedotājiem, kuri bija lieliska publika visu garo koncerta laiku!
Mums visiem kopā izdevās kaut kas liels un mīlestības pilns, un mēs ticam , ka Čerņigovā vakar arī virmoja īpaša gaisotne, jo tik lielai labestībai un mīlestībai teritoriālās robežas un attālums nav šķērslis!

Lai labie darbi un gaišās domas nebeidzās!

Mēs ar Tevi, Ukraina!

https://www.youtube.com/watch?v