Ukrainas konfliktā cietušo atbalsta fonds

Reģistrācijas Nr. 40008228886
Konts: LV28PARX0016357080001
maksājuma mērķis "Ukrainas karavīru ārstēšana"

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

 

Latvijas Ukraiņu kongress un Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrība Ielūdz uz Ģenerālim Pēterim Radziņam un citiem latviešu karavīriem Ukrainas armijā veltītu vakaru

Опубліковано 2016-10-21

Latvijas Ukraiņu kongress un Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrība
Ielūdz uz
Ģenerālim Pēterim Radziņam un citiem latviešu karavīriem Ukrainas armijā veltītu vakaru
2016. gada 28. oktobrī plkst. 18:00
Kara muzejā, Smilšu ielā 20, Rīgā

Piektdien, 28. oktobrī, plkst. 18:00, Kara muzejā (Smilšu ielā 20) Latvijas Ukraiņu kongress un Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrība rīkos vakaru, kas veltīts Latvijas Brīvības cīņu militārajam plānotājam un faktiskajam vadītājam ģenerālim Pēterim Radziņam un citiem latviešu virsniekiem un karavīriem, kuri laikposmā no 1918. līdz 1920. gadam dienējuši Ukrainas armijā.
Vakara gaitā Ģenerāļa Pētera Radziņa biedrības priekšsēdētājs Agris Purviņš iepazīstinās ar ģenerāļa Radziņa un citu latviešu karavīru darbību Ukrainas armijā laikā, kad tā cīnījās pret Sarkano armiju. Uzstāsies jauktais koris „Burtnieks”. Būs iespēja aplūkot izstādi par ģenerāļa Radziņa dzīves gājumu, darbību Ukrainā, Simona Petļuras armijā, un Latvijā, vadot Brīvības cīņas, kā arī iepazīties ar divām Ukrainas autoru grāmatām par šo laika posmu - Sergija Kovaļenko "Чорні Запорожці: історія полку" un Jaroslava Tinčenko "Офіцерський корпус".

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.
Ieeja pasākumā ir bez maksas.